Naše služby

Nabízíme řadu služeb od rekonstrukcí a obnov staveb až po stavební přípravy pro hladkou a bezproblémovou montáž bazénu

Rodinné domy na klíč

Umíme poradit od projektu až po konečné vybavení domu

Rekonstrukce a obnova staveb​

Téměř každou stavbu dokážeme účelně přizpůsobit vašim požadavkům

Zateplovací systémy a nátěry fasád

Každá stavba bude mít kabát dle vašich představ

Další služby

Venkovní bazény

Již několik let v České republice dochází k nárůstu staveb venkovních bazénů. Protože každý bazén potřebuje jistou stavební připravenost, naše firma se začala zajímat také o tyto typy staveb. Za poslední roky jsme již provedli několik stavebních příprav pro hladkou a bezproblémovou montáž bazénu odbornou firmou. Máme zkušenosti s nadzemními, polozapuštěnými nebo zapuštěnými typy především od firmy Mountfield. Důležitá je vždy komunikace mezi investorem, stavební firmou a montážní firmou bazénů. Zde několik fotografií z realizací.

Balkony a terasy s firmou Schönox a Schlüter Systems

Téměř od vstupu firmy Schönox na český trh se stavební chemií jsme navázali spolupráci s touto firmou a to hlavně v oblasti balkonů a teras, které byly donedávna velkým problémem většiny staveb. Ihned po absolvování několikadenního školení na školícím centru na německo – holandských hranicích se naše firma začala zabývat technologiemi na montáž hydroizolací a dlažeb nejen u nových balkonů a teras, ale hlavně u rekonstrukcí. Také řešíme hydroizolace koupelen, které v současné době doporučují normy. Již několik let se seznamujeme s novinkami firmy na trhu na pravidelných školeních, na kterých prezentujeme technologické postupy a poznatky z naší fotodokumentace prováděných staveb. Jsou zde prezentovány také možné problémy, které mohou nastat při nedodržením některých velmi důležitých zásad. Další alternativou je použití technologií Schlüter Systems, které balkony a terasy řeší pomocí izolačních a seperačních folií. Tato firma se mimo jiné zabývá i profily k okladům a dlažbám, skladbami podlahových konstrukcí a má v nabídce i podlahové teplovodní vytápění konstrukčně velmi nízkou výškou.

Služby zákazníkům

Vedle již standardních služeb první konzultace a propočtu zdarma se naše firma po dlouholetých zkušenostech rozhodla nabídnout poradenskou činnost již na počátku při koupi starší nemovitosti. Většina nemovitostí jistě potřebuje několik nutných úprav, které budou potřeba před možným užíváním. Velká část zákazníků kupujících nemovitost si však většinou nedokáže představit jaké investice budou asi potřeba. Vzhledem k naší více než 30-ti leté zkušenosti dokážeme posoudit a poradit před nákupem nemovitosti s jakými finančními prostředky by měl zákazník počítat.